Католицьке скаутство Європи
Організація Католицьке Скаутство Європи в Україні бере активну участь у житті нашої парафії вже більше 5-и років. Започаткував її у нашому місті отець Марко Максимів, ЧСВВ який був тоді ігуменом нашого монастиря. Зараз організацію очолюють крайові: Ігор Дубеняк (хлопці) і Галина Білан (дівчата) та національна рада . Також в нас діють вовченята (хлопці від 8 до 12 років) ними займається Мирон Турчиняк (хлопці) та скаути ( хлопці та дівчата від 12 до 17 років) ними займаються Тарас Гардигура(хлопці) та Марія Оверко(дівчата) . Нашим капеланом є Отець Домінік Налисник який бере активну участь у житті нашої організації.
Вовченята „Я та інші” 8–12 років
Вовченята працюють і бавляться в ігри. Головна ціль виховання цієї вікової категорії – допомогти відкритися для інших (вийти з дитячого егоїзму) і скерувати на релігію через ігри.
Скаутки і скаути „Я разом з
іншими” 12–17 років
Це є головна і найактивніша ланка у скаутстві, котра опирається на виховання у спільноті; її основна система – це малі, 4-8 особові групи (гуртки), де якраз вчаться жити у спільноті. Виховання відбувається через навчання й ігри, найчастіше на природі. Саме тут формуються моральні чесноти, а також поглиблюється духовне життя. Велику увагу звертають провідники на скауток і скаутів під час їхньої формації у школі, вдома, у родині.
Мандрівниці й мандрівники „Я для
інших” 17–25 років
Найстарша вікова категорія скаутингу називається „Дорога”. „Кожний йде своєю стежкою”. Головною ціллю педагогіки, це допомогти особі у виборі й активізувати своє життєве покликання: підготовка до до-рослого, творчого й відпові-дального життя. Іншими словами, до прийняття певного служіння. звідси й гасло Мандрівників й Мандрівничок: „Служити!”. Час „Дороги” це переважно час мандрівок.
5 головних цілей нашої організації це:
Здоров’я і фізична вправність
Практичні вміння
Формування характеру
Служіння
Релігійне життя
У нашій організації можна знайти своє покликання, розвинути себе у різних напрямках.
Кожної пори року ми маємо табори. Весь рік ми працюємо над вдосконаленням своїх вмінь, а на таборах використовуємо всі свої вміння на практиці …