Хорові колективи

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                           Хор «Сяйво»

Дитячий хор у церкві Вознесіння ГНІХ при Золочівському монастирі Отців Василіян був організований о.Володимиром Палчинським у 1991 році. Першим керівником хору була Вовк Галина Володимирівна.

В 1993р. хором керувала  Бойко-Галайко Леся Василівна.

У 1996 р.   регентом хору стає Мартинюк Галина Василівна. Прибравши назву  «Сяйво», хор стає незмінним учасником фестивалів релігійної і народної пісні в Україні та поза її межами. Гармонійним багатоголоссям хористи славлять Господа у найбільших містах Європи, захоплюючи вибагливих слухачів, та самі збагачуються культурою інших народів.

У 2005 р. керівником стає учениця Галини Василівни Муц Ірина Василівна, яка керує хором на даний час. За її керування хор брав участь у святкових літургіях, фестивалях, вечорах духовної пісні.


 

Церковний молодіжний хор

молодіжний хор

1 грудня 1990 року, на свято Романа, з ініціативи о. Володимира Палчинського та парафіян, у монастирській церкві Вознесіння ГНІХ, – створено церковний молодіжний хор. До цього хору ввійшли талановиті, голосисті люди різних професій.

Біля витоків створення молодіжного церковного хору стояли Золочівʼяни о. Володимир Кусий, о. Микола Ковалишин, о. Михайло Сукмановський, о. Степан Галай, дяк церкви Жінок Мироносиць з с. Вороняки Григорій Дмитрак. Першим регентом хору стала Лілія Федицька, викладач Золочівської музичної школи. Наступними регентами були п. Звенислава та п. Володимир Стречики.

Цілою епохою стала діяльність церковного хору під орудою регента п. Люби Мурин. Багатим злагодженим чотириголоссям хор виконує релігійні твори сучасних і зарубіжних класиків. Також хор сужить людям , доповнюючи радісні чи сумні таїнства їхнього життя (народження, шлюби, похорони). Під час різдвяних свят хористи ходять з колядою до людських осель, а зібрані пожертви віддають на потреби церкви.

Упродовж 11 років щопʼятниці у парафіяльному будинку збираються хористи.

Хорова майстерність колективу належно поцінована, тому що хор обдаровує людей своїм співом різні куточки України: Камʼянець-Подільський, Хотин, Підгірці, Гошів, Крехів, Страдч, Унів, Київ, Малий Березний…

Кожна пісня молитва, у виконанні церковного Молодіжного хору, наближає до Царства Божого тих людей, що ще не знають Бога, щоб люди єдналися у Христовій вірі і тим заслужили собі на Його святу ласку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.