о. Миколай Ковалишин, ЧСВВ, уродженець Золочева, з нагоди повернення мощів св. Онуфрія, запрошує своїх земляків до Лаврівської обителі


Мощі Святого Онуфрія, покровителя породіль, майже через п’ятсот років знову повертаються до Лаврівського василіянського монастиря. Це – найдавніший монастир цього святого в Україні. У різних писемних тогочасних джерелах постійно згадують «Лаврівський монастир із мощами святого Онуфрія».
Цю реліквію знищили або викрали під час татарських погромів. Історики впевнені: грабіжників насамперед цікавила дорогоцінна посудина, в якій зберігали мощі святого. Тому прах св. Онуфрія, радше за все, просто висипали на землю. 24-26 червня відбудеться п’ята піша проща до Лаврівського монастиря у наміренні за дар материнства. Під час прощі 25 червня, у суботу, владики урочисто передадуть Лаврівському монастирю на вічне поклоніння мощі Святого Онуфрія, привезені з Риму. – Робота над тим, аби мощі Святого Онуфрія знову були у Лаврові, тривала понад два роки, – розповідає настоятель монастиря о. Микола Ковалишин. – І от настав час знову мощам бути у Лаврівському монастирі, найдавнішому монастирі цього святого в Україні і одному з чотирьох найдавніших монастирів в Україні загалом.