Дияконські свячення у Золочівському монастирі оо. Василіян


original-1392643У неділю Праотців, 25 грудня у Золочівському монастирі Вознесіння ГНІХ відбулися дияконські свячення чотирьох братів-студентів Василіянського інституту.

Зокрема, новими дияконами стали брати: Павло Долішній, Марко Федак, Емілян Ничак, Франциск Гурняк, а також Андріан Савчин, що виконує своє служіння у Львівському монастирі св. Онуфрія. Свячення уділив преосвященніший владика Василій Тучапець, екзарх Харківський.

У своїй проповіді Владика, коментуючи євангельський уривок, вказав на важливість Божого покликання, до якого нас запрошує Христос. «Чи ми є тими людьми в яких перебуває благодать?» – запитав Єпископ, вказуючи на потребу позбутися лихих вчинків для того, щоб прямувати до Божого Царства, яке відображене у євангельському бенкеті (пор. Лк. 14, 15-24).

Говорячи про майбутніх дияконів, Владика закликав їх «звершувати служіння милосердя», адже диякон – це той, який не тільки служить на Літургії, а також і людям, що є в потребі. «Таким чином, готуючись до вищого ступеня пресвітерського служіння» – сказав Святитель. Завершуючи своє слово владика Василій побажав усім присутнім старатись кожного дня берегти Божу ласку у своєму серці.

Згодом, після Анафори відбувся Чин дияконських свячень згаданих вище братів.

Вітаємо нових василіянських дияконів та бажаємо їм плідного служіння, щоб у майбутньому з гідністю прийняти дар священства для більшої Божої слави.

Прес-служба ВІФБС

http://vifbs.in.ua/

top-3093933978top-159419652top-1092873145